MINIPLAZA © 2013

PARTNER DS. POZYSKIWANIA NIERUCHOMOŚCI

Głównym celem stanowiska jest pozyskiwanie gruntów komercyjnychdla potrzeb firmy

OPIS STANOWISKA:

- wyszukiwanie i pozyskiwanie gruntów komercyjnych,

- negocjowanie warunków zakupu nieruchomości,

- kompleksowa analiza pod kątem prawnym i technicznym

- przygotowywanie rekomendacji dla Zarządu,

- uzyskiwanie niezbędnych zgód administracyjnych,

- współpraca z architektami w zakresie przygotowania koncepcji,

- nadzór i koordynacja etapu wdrożenia inwestycji do realizacji.

WYMAGANIA:

- kilkuletnie doświadczenie na rynku nieruchomości,

- znajomość procesu inwestycyjnego,

- zmotywowaie do działania i chęć rozwoju,

- zdolnosci organizacyjne oraz negocjacyjne,

- czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- atrakcyjny system premiowania,

- mozliwość osobistego uczestniczenia w projektach.

PROSIMY O PRZYSYŁANIE CV NA ADRES  E-MAIL:

rekrutacja@miniplaza.pl

uslugi

kariera

ŁÓDŹ, ULICA SĄDECKA/JANOSIKA

UZYSKANE POZWOLENIE NA BUDOWĘ BUDYNKU HANDLOWO USŁUGOWEGO.

PLANOWANE ODDANIE INWESTYCJI IIIKW 2017R.

DO WYNAJĘCIA LOKALE OD 50m2. ZAINTERESOWANYCH NAJMEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM BIUREM.

LUTY 2017

X
Password:
Wrong password.